İğne Oyası

İğne Oyası Salon Takımı

İğne Oyası Salon Takımı

İğne oyası son zamanlarda tekrar popülerlik kazanmış olan bir el işi modelidir. Bu oya sayesinde eşyalar çok daha hoş görünür. Özellikle her genç kızın çeyizinde yer alması gereken iğne oyası modelleri vardır. İğne oyasından yapılmış salon takımları da bu parçalardan bir tanesidir.

Eğer iğne oyası modellerinin geçmişte kaldığını ve artık rağbet görmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Çünkü bu ürünler günümüzde tekrar popülerlik kazandı.

Özellikle internet aramalarına bakıldığı zaman gönen iğne oyası hizmeti hakkında yapılan araştırmaların çokluğu dikkat çekiyor. Kullanıcılar bu hizmet hakkında araştırma yaparken en çok gönen iğne oyası fiyatları nedir diye araştırıyor.

İğne oyası fiyatları modelden modele değişmek ile beraber bir iğne oyası salon takımı yapmanın hiçte kolay bir şey olmadığını ve çok fazla emek gerektirdiğini unutmamak gerekiyor.

Salon Takımlarında Hangi Parçalar Yer Alır?

Salonların olmazsa olmazı parçalarından birisi de hiç şüphesiz ki salon takımlarıdır. Sehpaların, masanın, konsolun üzerini en güzel şekilde örten bu ürünler desenli olabileceği gibi desensiz düz ve sade de olabilir. Her salona uygun bir iğne oyası salon takımı bulmak mümkündür.

İğne Oyası Salon Takımı

Bazen akıllarda bu modellerin çok eskide kaldığı ve artık modern salon anlayışına uyum sağlamadığı düşünülebilir ama bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Çünkü zaman geçtikçe hayatımızda her şey değişirken salon anlayışı modern bir dizayna doğru giderken iğne oyası salon takımlarının modelleri de git gide değişiyor ve yenileniyor. Ve bu yeni nesil modern desenlere sahip salon takımları salonlarınızı hem süslüyor hem de daha şık bir yakalanmasına destek oluyor.

Salon takımları farklı seçenekler ile sunuluyor. Salonunuzda bulunan vitrin ya da konsol üzerine birden fazla parça koymayı düşünüyorsanız, 16 parça salon takımları tercihiniz olabilir. TV ünitesi, konsol, sehpa, orta sehpa gibi pek çok alanda kullanabilecek olduğunuz takımlar farklı farklı boyutlarda yapılıyor. Büyüklü küçüklü olan bu takımlar salonlarınıza farklı bir hava katıyor.

Salon takımlarında yer alan parçalar şu şekilde:

  • 12 Adet peçete
  • 1 Adet büyük sehpa
  • 2 Adet küçük sehpa
  • 1 Adet şömen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir