İğne Oyası

İğne Oyası Kullanım Alanları

İğne Oyası

İğne oyası salon takımı veya bunun yanında yatak odası takımı gibi birçok yerde kullanılabiliyor. Özellikle yatak odasına alınan veya salona alınan takımların üzerine koyulan el işçiliği oya ürünleri oldukça önemlidir. Yani olan takımı daha güzel göstermek için alınabilir ve bu önemlidir. Her birisinin ayrı bir bütünlüğünün olması daha kaliteli bir görüntü ortaya çıkmasını da sağlayacaktır.

Özellikle çiçeklerden gül, papatya gibi desenler tercih edilir. Ancak sadece bu desenler yok. Yani site üzerinde bulunan desenlerin her birisi yapılabilir ve yapılmaya devam edecektir. Bu yüzden bunların yanında farklı çeşitler içinde aramaları yapılabilir. Özellikle iğne, ip ve ürünün kalitesine göre fiyatı da belirlenecektir. Bu büyüklük açısından da aynı derecede işlem görecektir. Özellikle takımlar büyük bir öneme sahiptir.

Çeyiz İçin Gerekli Modeller

Çeyiz için gerekli modeller kısmında herhangi bir kısıtlama yapmak mümkün değildir. Çünkü birçok çeşit çeyizin içine girebilir. Özellikle iğne modelleri veya ip modelleri bu işin içerisinde değişkenlik yaratır. Herhangi bir değişkenlik olmadığı takdirde de sorunlar doğmayacaktır. Çünkü çok fazla takım olabilir ve bu takımların içerisinde hep kendine bir benzerlik vardır. Çeyiz modelleri içerisinde de bu geçerlidir. Birbiriyle bütün olan ve birbirine benzeyen ürünler daha şık bir görüntü verecektir.

İğne Oyası

Ürünlerin kendi yapısına baktığımız zaman herhangi bir sorun söz konusu değil. Çünkü ürünler tamamı ile düzgün bir şekilde dizayn edilerek tasarlanıyor ve ürünlerin iplik değerleri, yapısı, renk desenleri özel olarak ayarlanıyor. Üstelik çeyiz seti dediğimiz türlerin her birisi özel olarak örülür ve tasvir edilir. Yani yalnızca kaliteli ürünlerden çeyiz yapılabilir. Diğer türlüsü hoş karşılanmayacaktır.

Yazma Desenleri Nasıl olur?

Yazma desenleri genel olarak çiçek modellerini tasvir eder. Çünkü yazma genel olarak eskiden günümüze kadar gelmiş olan bir türdür ve bu türün köylerde veya kırsal kesimler dediğimiz yerlerde daha çok sevilmesi şekil açısından güzel durmasından kaynaklıdır. Özellikle kınalarda veya kökenlerini unutmayan kişilerin düğünlerinde daha sıkça rastlanan modellerdir. Üstelik bu modeli desen farkları kendi içerisinde değişebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir