Çeyiz, İğne Oyası

Gönen İğne Oyası Çeyizleri

Gönen İğne Oyası

Gönen iğne oyası modelleri arasında genel anlamda çiçek motifleri bulunuyor. Her bir motifin özelliği nerede kullanılacağına veya rengine göre değişir. Yani bir yazmanın kenarlıklarında ya da bir salonun takımında kullanıldığı takdirde salonun rengine uygun olacak çeşitli düzenlemeler yapılabiliyor. Yazmanın içerisinde bulunan motiflerin her birisi renk bakımından farklılıklar içerebilir. Yani rengarenk bir kenar tipi olursa bu daha farklı bir görüntü meydana getirecektir.

Özellikle iğne oyası işlevsellik açısından daha sağlam ve görüntü açısından daha güzel bir durum ortaya koyacaktır. Bu yüzden kenar motifleri olarak kullanıldığında oldukça şık bir görüntü ortaya çıkartıyor. Gönen dediğimiz motifler genel anlamda onaylanmış ve tescilli olarak beğenilen motifler arasındadır.

Çeyizlik Oya Takımları

Oya takımları bakımından sınırsız modeller bulunuyor. Site üzerinde de görüldüğü gibi birçok modelin kendine ait özellikleri mevcut. Kimileri yıldız motifleri Kimileri çiçek motifleri ve bunun yanında arttırılabilir motifler bulunuyor. Yani her birisini kendisi düzenlenmiş olan tasarımcılar son derece şık motifler ortaya koymuştur. Üstelik salon yatak odası mutfak veya farklı noktalara koyulabilecek olan motiflerde bulunuyor.

Gönen İğne Oyası

Çeyizlik oya takımları olarak bakıldığı takdirde ne kadar değişken özelliklere sahip olunduğu zaten anlaşılıyor. Yani bir model alınacaksa birkaç tane modele de bakmakta fayda var. Çünkü çeyiz dediğimiz zaman birçok şeyin içerisine girdiği unutulmamalıdır. Salondan yatak odasında banyodan mutfağa kadar her bir nokta çeyizlik takımın içerisine girebilir.

İğne Oyası Salon Takımı

İğne oyası salon takımı açısından model farkı çok denecek kadar fazladır. Sitenin içerisindeki hemen hemen her modeli salon için dizayn etmek mümkün. Salonun belirli köşelerine konulduğu takdirde oldukça şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bu görüntünün daha kaliteli olabilmesi için salonun içerisindeki renkler ve hangi köşelerin ne kadar gözde olduğu önemlidir.

Salonda genel anlamda sehpa üzerine televizyon üzerine veya masa örtüsü üzerine koyulan motiflerin çok şık durduğu biliniyor. Üstelik motif açısından da çiçek oldukça şık bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Bu yüzden seçim yapılırken bunlar göz önünde bulundurulursa daha kaliteli görüntü ortaya çıkartılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir