Çeyiz

Çeyiz Seti Modelleri

Çeyiz Seti

Çeyiz seti alınırken belirli ölçütlere dikkat edilir. Bunlardan bir tanesi ise kalitedir. Sitenin içerisinde bulunan her bir ürün çeyize girebilir. Çünkü çeyiz denilen kavram bütünü kapsar. Bir ev tasarımı için gerekli olan her bir ürün çeyiz modelleri arasına giriyor. Bunlara oya modelleri de dahildir. Üstelik oya modeli alınırken kenar desenleri büyük bir öneme sahiptir.

Bir kenar deseni büyük bir yapıyı içerisinde barındırabilir. Yani he bir model kendi içerisinde farklılıklara girer. Yemek masası veya komidin gibi bölgelerde bir bütün olarak modeller seçilmelidir. Bu şekilde bir kombin oluşturulabilir. Üstelik desenler bakımından birçok işlem yapmak mümkün.

Yazma Çeşitleri

Yazma çeşitleri köy kesimlerinden günümüze kadar hala sevilerek giyilen el isçiliklerini içerisinde barındıran modellerdir. Üstelik bu modeller renkli olan türleri de içerisinde barındırıyor. Yani herhangi bir modelin alınma aşamasında farklılıklar olacaktır. Bu farklılıklar ise modelin bütününü oluşturur. Bazı durumlarda modellerin içerik bakımından çeşitlilikleri de olur. Yani kendi içerisinde sadece bir modelden oluşmak yerine birkaç modeli de bünyesinde barındırabilir.

Çeyiz Seti

Modelin yapı bakımından farklılığından ziyade renk bakımından desenlere olan uyumu da önemlidir. Üçgen veya yıldız bunu takip eden de çiçek modelidir. Yani bu modellerin büyüklükleri, renkleri, kullanılan ip fiyat açısından da farklılıklara sebep olur. Çünkü kaliteli olan işçilik fiyatına değer işliktir.

İğne Oyası Modelleri

İğne oyası salon takımı modelleri alınırken evin yapısı oldukça önemlidir. Takım zaten bir bütündür yani evin her köşesinde birbiri ile uyum içerisinde olması gereken parçalardır. Bu parçalar salonun her köşesinde büyük bir öneme sahiptir. İstenildiği taktirde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu kullanımı da yayarak daha kaliteli olacak şekilde düzenlenebilir. Üstelik kalite açısından önemle hazırlanan site üzerindeki parçalar. Gerek ömür gerekse kullanım açısından kombin yapılabilen parçalardır.

İğne oyası ile işlenen her bir parçanın desen bakımından ne kadar kaliteli bir şekilde düzenlendiği de unutulmamalıdır. Yani alınan her bir ürün için ince işçilik ile düzenlenen işlemler var. Satış açısından da tasarıma bağlı olarak değişen fiyatlar mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir